strmý hřeben řízení
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
dave.j
1. červen 2007
KTZ->ale copak,já myslel,že na 110rallye musí být převodka🙂nebo stavíte něco jiného?
Líbí se
Link
Odpovědět
Daves
1. červen 2007
A ještě doplním. Myslím že za příplatek to jde i bez převodky.
Líbí se
Link
Odpovědět
Petkar
1. červen 2007
No, akorát tě oprvím, Saky nedělá přeastavby, je to výmměný obchod, dáš mu +/- zachovalou převodku a on ti dá jinou, ostrou...
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
1. červen 2007
KOntaktuj Sakyho ten se zabývá přestavbou na strmý hřeben, jen mu musíš dodat řízení v co nejlepším stavu (ve vlastním zájmu)
http://skoda-upravy.wz.cz/
Líbí se
Link
Odpovědět
KTZ historic Ra…
1. červen 2007
Nevíte náhodou prosím někdo o strmém hřebenu řízení na rallye,výrobce,koupě,starší,nové,cokoli.díky KTZ
Líbí se
Link
Odpovědět
1. červen 2007