strmý hřeben řízení

KTZ->ale copak,já myslel,že na 110rallye musí být převodka🙂nebo stavíte něco jiného?
A ještě doplním. Myslím že za příplatek to jde i bez převodky.
No, akorát tě oprvím, Saky nedělá přeastavby, je to výmměný obchod, dáš mu +/- zachovalou převodku a on ti dá jinou, ostrou...
KOntaktuj Sakyho ten se zabývá přestavbou na strmý hřeben, jen mu musíš dodat řízení v co nejlepším stavu (ve vlastním zájmu) http://skoda-upravy.wz.cz/
Nevíte náhodou prosím někdo o strmém hřebenu řízení na rallye,výrobce,koupě,starší,nové,cokoli.díky KTZ