ND
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Petr
4. červen 2007
Jo, a bys věděl, kam brknout ... 605 299 282
Líbí se
Link
Odpovědět
Petr
4. červen 2007
Hombre, brnkni mi navečer, budu chytřejší. Stačí prozvonit. Ozvu se zpátky.
Líbí se
Link
Odpovědět
Siki
4. červen 2007
Zkus to v Auto-Kelly. Nedávno mi tvrdili, že jsou schopný ho sehnat. Cena byla tušim někde okolo 3500 s daní.
Líbí se
Link
Odpovědět
HOMBRE
4. červen 2007
Nevíte náhodou někdo kde bych sehnal levý zadní blatník na favorit pick-up?
Líbí se
Link
Odpovědět
4. červen 2007