Tak, tak...dodnes jezdím kolem Gotrekova kanálu..🙂))
KDB: Já vím já u toho byl ;O)))
Mám je taky dva roky a zatím jako nové. Oproti parabolám na 120 LS koupenými před cca 6ti lety pokrok v kvalitě. Minimálně srovnatelná s originálem...ale test jsem nedělal. Jinak mám zkušenost, že je lepší žárovky koupit klasickou watáž, ale se zvýšenou svítivostí, než 100w a podobně. Mám +50% značkové(Osram, Tungsram, apod), pár stál cca 260,- a neporovnatelně lepší výsledek oproti 100W a drží celé dva roky (cca 35tis km). Paraboly (cca 200,-) i žárovky jsem koupil u nás na Kladně , na Štěpánce.
ja mam paraboly od WESEMu a prvni 2 roky parada, ale potom se na dvou zacala odlupovat parabola, ale jen dole.uz je mam 6 let a to loupani se zastavilo.takze 2 sou uplne ok a na dvou je dole trochu hnedy, ale porad svitej a vypadaj jako novy
kupovali sme paraboly od wesemu do 120LS (4voko). Ale nikdy jsme je tam nenandali, protože sme se k tomu nikdy nedostali a už nikdy nedostanem...
no ale to pořád nemění nic na tom, co zkusit se zvednout a zajít do uatodílů, pokud mají výrobky od wesenu, tak snad budou mít katalog a budou schopní lampy potřebné objednat ne? 🙂 jinak jsem tim nemyslel nic špatného O🙂
Márinku, Haness není nějaká lama aby si nedokázal dojít do autodílů pro parabolu ;O) Dotaz byl zjevně směrován na světla od Wesemu která nejsou nd na škodovku a nejsou tedy v každé mototechně ;O) A je tedy logické se zeptat ostatních jestli někdo nemá zkušenost s tím je shánět, než se člověk pustí do samostatné akce ;O)
co se zkusit zvednouta zajít do autodílů?
Katalog znám, myslel jsem jak koupit světlo, co jsem si v tom katalogu vybral, jako kde a jak koupit a za co - zloté, koruny, euro.......tak jsem to myslel.
Já mam na aute světla Wesem, ale jen Mlhovky a dálky. Hlavní světla jsem nezkoušel. Link: http://wesem.pl
Dotaz - na tématu světel řekl KDB "koupit od Wesemu" - dělal jste to někdy někdo? Mají zajímavé výrobky, nepátral jsem zatím, jak je koupit, ale uvítal bych informaci. Díky - H