Díky.To Daves,rád si válečky za 75 Kč koupím, ale průměr 25 již nikde neseženeš.Maximálně tak gumičky.Na pultech v mototechnách jsou haldy dvaadvacítek a devatenáctek.Ale já bohužel chci vyzkoučet ty pětadvaítky.Neřikam že to bude fungovat ,ale zkusit se má vše 🙂
Pokud je někde seženeš za cenu, kterou uvádí Daves, tak je lepší koupit nové. Většinou totiž bývá na nejnižším místě vyžraná dirka od rezu. A ta zničí manžetky. Jinak se dá sehnat přípravek do vrtačky na honování válců různých průměrů, ale není to levná záležitost. Najdeš to na: http://www.univer.cz/katalog.php?sort=161211&str=3 a je to ta
Zrovna jsme se tu teď o tom bavili... není méně náročné, nákladné a více efektivní si váleček koufit 100% za 75Kč kus ? Když uvážím, že se s každým budeš půl hodiny crcat...
Ahoj,nemáte někdo kontakt na firmu zabývající se renovací brzdových válečků.Na Aukru byl přípravek na jejich lapování, ale s tím nemám zkušenost.Dostaly se mi totiž do rukou brzdové válečky o průměru 25 mm, které byly na prvních tisícovkách a pořeboval bych je zrenovovat.Je mi je škoda vyhodit a chtěl bych je vyzkoušet ke čtyřpískům.Díky za pomoc.
5. červen 2007