Sekvenční převodovka
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
dave.j
6. červen 2007
pro někoho,co staví nějakou repliku např.š130RS,tak je možnost výroby i 4q Hewland co se jezdili,cena kitu 30tis.
Líbí se
Link
Odpovědět
S.D.Gotrek
5. červen 2007
Taková zajímavost:
http://skoda.stable.cz/cz/index.php?action=show&id=8&id2=2&id3=57189&offset=0
Líbí se
Link
Odpovědět
6. červen 2007