No a kolik si tedy naměřil ?
Byl jsem požádán jen abych zjistil ET. Já to na autě nemám a já nebudu jezdit tím autem. Je to každého věc.
Tak v tom případě se přidávám k mimozemšťanovi Radkovi.


Než by vyměnil ramena vpředu a poloosy vzadu, tak si raději ty dle tvých slov z 90 % nové nápravy bude kur..t tím, že tam naláduje 5 cm špalky pod kola. Nechtěl bych být ložiskem na té nápravě, nebo svislým čepem ... o změnách geometrie a pák na pružení a tlumiče ani nemluvím ... ono koukám vůbec škoda mluvit
RST njn, ale ty nápravy jsou z 90% nové a měl tam Mangelsy https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=760&olimage=18757 a teďka tam dává Jupiky a ty jsou zapadlé. Jen přední náprava ho přišla na nějakých .......Xtis korun a zadek taky a že by to přeďelával to nevěřím
Ale RST, co se divíš... ET je přece taky z jiný planety... Když jsem ho naposled viděl, ukazoval na oblohu a říkal "ET go home" ;O)))
Asi jsem z jiný planety, ale podložky 4,5-5,5 cm kámoš dá a eM nápravy ne? To mi hlava nebere... eM je +3cm na každý straně a funguje normálně geometrie přední nápravy. S takhle tlustou podložkou to bude zatáčet skoro jak žebřiňák.
Něco mále je tady. Ale jupíky zrovna nejsou vyplněný


http://garde.plivnik.cz/legislative/legislative_item.php?id=2
včera jsem měřil a na předek 4.5-5.5cm a zadek 4-4.5cm levá strana pravá se neměřila
J.T. ono to chce stejne zmerit na aute...





Protoze kazdy auto, co kus to original. Vetsina majitelu eRka mi jiste potvrdi, ze vzadu je na kazdej strane jinak mista - vetsinou je mene mista vpravo, vlevo je ho vice (mezi blatnikem a kolem)...





Cim to je, jestli tvarem blatniku, kastli, uchycenim agregatu, nebo spatnym pripravkem z vyroby... kdo vi...





Nejlepsi zmerit na konkretim aute s konkretnimi pneumatikami a pak dle toho vymerit kolik muze byt podlozka.
on chce podložky a já mu budu je vyměřovat ne??? proto se ptám na to ET ať si to pak zjistí sám a přepočítá.
a co takle nasadit a měřit?
Tak je to pro kámoše. Vlastní je on a chce je dát na kilo ale že má uzke nápravy tak tam chce přechodky 4x130na 4x130 a tím ty kola dostat ven. Nápravy tam nikdy eMkove nepůjdou... kdyby tam dal jinačí kola. Jezdil na Mangelsech.
Jednak mi není jasný, k čemu ti ten údaj bude - to jestli se škodovácký hliníkový kola jakéhokoli typu, jupitery včetně, vejdou do blatníků, se tady už probíralo stokrát a z ET to stejně nebude zřejmé - a druhak, jestli je máš doma, jak píšeš, tak snad není nic jednoduššího, než vzít metr do ruky a změřit to.
Když je máš doma, tak to změř 🙂
dobá dobrá už mlčím 😕... mrknu se ti na Apolla kolik mají, to bude stejný jako u těch 5" 5,5 můžou mít ET kapku větčí
zas tak blbej nejsem, ale jsou v barvě+plnič nebo v komaxitu už netuším co tam majitel dával a pak lak. Proto se ptám že to nejde zjistit
Jaký mají ET ? no mělo by to tam někde být napsaný tak hledej 😉 na některým zachovalým by jsi to ještě mohl najít, mělo by tam být ET + nějaký číslo např. ET 28 🙂
Mam dotaz: jaké májí ET Jupitery??? myslím tim všechny. Mám doma jak 5" tak 5.5" diky