Jsem Škodovkář nebo ne?

Takže první udělám 1000 R Coupé ? 😉
Jo, MBX se splývavou zádí🙂))
Čili takový nižší MBX? 🙂
No kdyby to cely melo litro style, tj. predek i zade, ktak si myslim, že by to nemuselo bejt špatný. Mě se to docela líbí🙂
ono, litrzadek bych řekl že tomuhle tuningu sluší víc než litr čumák, a ten u pár aut není jen virtuální.
To bude fotomontáž, ale vypadá to pěkně blbě. I tu střechu to by to chtělo udělat ve stylu embéčka...
ta škoda 1000MB/110R opravdu jezdí nebo je to fotomontáž??
Však se všichni nakonec dočkáme... možná poučen z předchozího úspěchu s Š120, Oktávií a Felicií se Abrex rozhodl vyrábět 110L, 1000MB a 130RS 🙂 Už to mají v online katalogu, ale bez obrázků.
Též bych se chtěl pokusit o toto (se svolením autorů) 🙂
hele, rekni mi, jak Ty postupujes🙂 mit Slunicko v takovem provedeni to je sen🙂 zavidim a zaroven se pred tvym umenim klanim 🙂
To😀aves Copak to máš v garáži? To je nádhera.Neměl by jsi na ní barevné schémátko?Nebo neudělal by jsi mě barevné schémátko 1/24 ? 😉
Nádhera...





...škoda, že já to umím jen virtuálně


http://web.daves.cz/gfx_photos/articles/p2998.jpg





tiše závidím, hlavně to, že máš celou sbírku a ne jen litra 🙂
Srpečky taky budou,chybí ploutve na kapotách a střeše.Jinak všechny moje Škodovky jsou na loukotích
I na dělítkách.
Hezký, MOC hezký !!!! Holt kdo umí, ten umí !!!!!
škodovkář jsi, a to teda úchylnej a velmi šikovnej. Jen houšť jen houšť
Jůů Škorpíku, moc hezký, jen to mělo mít jinší kapsy v zadních blatníkách a stát na loukotích, pak by bylo přesný 🙂
Krásná práce 🙂
1004
1003
1002
1001
1000