Český kolega v Novinách na Slovensku:-)

Taky mi to ve FF nešlo... prostě to má problém s provázáním na WMP
zajímavá reportáž, ale zeptám se, jde vám to pustit pod Firefoxem? mě ne...ale pod IE v pohodě. A nevím proč to Firefox nepobere
A zase jeden slavnej
Respect!
Ondra je drak 😀
bomba🙂
3x hurá
Videli ste toto? http://tvarchiv.joj.sk/?period=2007-06-05..2007-06-06&prog=NOVINY, úplne posledný odkaz. Dosť ma pobavil ten názov Tuning "ŠKODA MB", som myslel, že MB sú iba tisícovky.