leštěnka
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
aldo
13. červen 2007
Nazdar, nemáte nekdo zkušenosti s autokosmetikou COYOTE? Jedná se mi o leštěnku na starší laky. Diky.
Líbí se
Link
Odpovědět
13. červen 2007