Jo asi jo, sou to saláti 😀 Ve skutečnosti pokud se budete nudit a pustíte si jeden z těch odkazů na youtube, vedle v pravym menu vám vyskáčou přidružené odkazy, je mezi nimi i jeden upozorňující i na chyby ve filmu a myslím že jedna z chyb na kterou se tam poukazuje je právě to že ve filmu se hovoří o autě jako o něčem co nikdo nikdy nikde nevyrobil ( UFO 🙂 ) no a potom tam je pohled na haubnu a v jednom záběru je vidět logo Dodge (mohli ho aspoň vykitovat).
Prototypovej Dodge? Až tak? Se opičili s nápadem v Upíru z Feratu, ne? 😀
Auto je nějakej prototypovej Dodge, v určitejch scénách je dokonce patrnej znak vepředu na haubně. Motor bude asi od kapitána Pickarda ze Star Treku 😀
Chlapi to musi být krásnej film za to dvd bych vám zaplatil,pokud to někdo máte a jste ochotnej to vypálit a poslat byl bych moc rád
Tak zrovna tenhle film jsem si kdysi náhodou vytáhnul ve videopujčovně. Svého času se mi docela líbil, když se na něj podívám teď, dokážu dokonce rozpoznat jednotlivá auta 🙂 Z čeho byl přestavěnej Wraith? Protože je to USA, počítám a)Pontiac Fiero b)DeLorean DMC-12. Možná Porsche 914...
film je na netu, jen je problém chytit na czshare volnej slot 🙁
odkud si ??
nepodělil by ¨ses o to DVD?
tenhle film mam doma na dvd je docela zajimavej a je tam jeden pakun kterej chlemsta brzdovku
Milosi diky, mooc pekne ! Krasna doba a proste USA vor Live ! 😀
Tak prosímpěkně použijte ty dva linky, chtěl sem vložit přímo video což se nepodařilo.
Znáte film "The Wraith - Turbo Interceptor" z roku 1986. Moc hezká záležitost pojednávající o lásce, těžkém životě ladičů a jednom divotvorném autě? V dílně se poslouchá Billy Idol a jeho Rebel Yell, frčí kožený bundy a na silnici se objevuje něco zvláštního.





ukázka:





http://www.youtube.com/watch?v=OzkHDE5ahRo


http://www.youtube.com/watch?v=TdWEKlpIPc8





<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/OzkHDE5ahRo"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/OzkHDE5ahRo" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>





<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/TdWEKlpIPc8"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/TdWEKlpIPc8" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>