Fávo ventily do litinový hlavy

Někdo mi tvrdil že se tam nevejdou kvůli tomu že jsou velký v talířku. Už ale nedodal kam se nevejdou. Když vemu frézu na sedla a udelam do normalniho spalovaku vetsi sedlo vejde se tam teda ten ventil nebo ne??? nebo se kvuli tomu talirku nevejde do spalovaku???
zkus 7,9 a uvidíš,to poznáš v ruce.
misky sou jasny, mam tu celou favoritackou hlavu. NA kolik bych to teda mel vystružit???
Všechno jde,když se chce,ale 8H7 je nesmysl,dolní mezní rozměr je 8,00 a to už by mohlo být hodně volné,chtělo by to udělaný výstružník přesně na průměr.Kdo dělá hlavy by ho mohl mít.Potřebuješ to i s miskama a s pojistkama.
Ahoj lidi, mam problem. Pásly by ventily z favorita do 105 hlavy??? sou o 3mm vetsi takze nakej konik by tam mohl bejt. Co sem zatim vykoumal tak by se muselo zvetsit voditko sacich ventilu(105 ma 7mm, favo ma 7,85mm). Otazka je na jakou velikost to zvetsit. 8 H7??? a potom samozrejme zvetsit sedla. Coz si myslim ze by melo jit normalnima frezama na sedla zvetsit. Je to takhle mozny nebo je to vsechno jenom moje naivni predstava??? dik