Sraz Mohelnice
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Láďa Ladič
17. červen 2007
😀DD
Líbí se
Link
Odpovědět
Luky
17. červen 2007
Láďo? 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Láďa Ladič
17. červen 2007
Luky ten co pak smlouval členskou a množstevní slevu za líza 😀DD
Líbí se
Link
Odpovědět
Láďa Ladič
17. červen 2007
Jinak taky připravujene relativně velkej článek asi s více než 100 fotkama, půlka z toho je však Michalovo erko ;oD
Kiwiro dík za avizo, ve článku bude na Tvou reportáž odkaz 😉
Líbí se
Link
Odpovědět
Luky
17. červen 2007
Herdek, červenej litr na loukotích, pro ty já mam slabost 😀
http://www.autoveterani.estranky.cz/archiv/inahled/131.jpg
http://www.autoveterani.estranky.cz/archiv/inahled/119.jpg
Prý se po mě někdo ptal u tátova prodejního stánku - přiznejte se kdo to byl? 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Kiwira
17. červen 2007
Fotografie z 42. srazu vozidel Škoda v Mohelnici jsou na těchto stránkách :
http://www.autoveterani.estranky.cz/
Mějte se krásně . Mirek
Líbí se
Link
Odpovědět
17. červen 2007