😀DD
Láďo? 🙂
Luky ten co pak smlouval členskou a množstevní slevu za líza 😀DD
Jinak taky připravujene relativně velkej článek asi s více než 100 fotkama, půlka z toho je však Michalovo erko ;oD





Kiwiro dík za avizo, ve článku bude na Tvou reportáž odkaz 😉
Herdek, červenej litr na loukotích, pro ty já mam slabost 😀





http://www.autoveterani.estranky.cz/archiv/inahled/131.jpg


http://www.autoveterani.estranky.cz/archiv/inahled/119.jpg





Prý se po mě někdo ptal u tátova prodejního stánku - přiznejte se kdo to byl? 🙂
Fotografie z 42. srazu vozidel Škoda v Mohelnici jsou na těchto stránkách :


http://www.autoveterani.estranky.cz/


Mějte se krásně . Mirek