dosedací plocha víka karb.

Je to o poznání lepší, můžu do světa🙂
Krásně se to povedlo, sice za použití materiálu "co sklep dal", ale víčko jsem srovnal, karburátor sešrouboval, teď už jen namontovat na sání a se zaťatými zuby a rozklepanými koleny spojit článek ukazováčku se startčudlem a zatlačit...........a nechat se překvapit.......🙂





Děkuji pánove i dámo, či mladá slečno🙂
Ještě že je tu Honzo Petr🙂


Mám tu knihu sice před sebou a chystal jsem se ti to vyfotit, ale brácha si opět přivlastnil na dobu neurčitou foťák, tak nevím kdy by ses toho dočkal...🙁





Tak hodně úspěchu při rovnání 🙂
Mockrát díky🙂
Mario René Cedrych


Aby jezdily i po roce 2000





http://web.skodateam.cz/index2.php?ses_web=1&ses_id_lang=0&art=838&fil=794&item=12





Je to na straně 113 a 114
Červený silikon jsem moc používat nechtěl, ze srachu možného ucpání některého z průchodu karburátoru..🙁




Říkal jsem si, že spíš raději nějaký pevný tmel.








Michale: Byl by prosím moc velký problém mi toho Cedrycha naskenovat a poslat na mail? Byl bych ti moc vděčný, vůbec netuším, kde bych ho sehnal a navíc už ani nemám škodovku, pouze karburátor z ní - sedr. Rovnání pod přípravkem zní zajímavě🙂








Děkuji všem
otevři Cedrycha a tam je jednoduchý přípravek na rovnání víka ve svěráku. Srovnal jsem s tím i víko, které mělo mezi difůzory netěsnost 4mm od těla karbecu...🙂 Zajímavý že jezdil i startoval 🙂
Dej tam jiný víko jestli máš EDSR nebo SEDR tak to vůbec neřeš jestli máš DDSR tak to je trochu horší. Jinak já ho vždcky rovnal na železný desce s dírkou je to celkem tvárný. Jinak tmel je červenej odolává vys. teplotám ale název nevim ale maj ho ve všech autopotřebách a je pak na vše...toť co vim..
Červenej silikon.
a omlouvám se, že se mi už asi po desáté nechtělo promazávat to br br br , ja se u toho vždycky tam navztekám, než sem vložím nějaký ten příspěvek..... i ted´, systém mi nechce sežrat ochraný kod, krásně a jasně zřetelně napsaný....


🙂 díky za pomoc
Zdravím,





vůbec se nemůžu domluvit s těsností víka karburátoru.





Karburátor jsem zarovnal, ale pořád při přiložení víka bez těsnění jde vidět, že to zcela rovné není.





Ani by mě to tak neštvalo, kdyby karburátor fungoval jak má...(nízké otáčky na sytič, neplynulý,cukavý chod při sešlápnutí pedálu).





Při demontáži víčka jde na těsnění vidět, jak to místy prolíná(kolem sytiče, plovákové komory).





Výměnu karburátoru nechám jako poslední řešení a tak mě ještě napadá:





-použití dvou papírových těsnění?🙂





-dát víčko na tmel?











Jaké máte zkušenosti?





Děkuji za postřehy