Vím že je to pro tebe celkem z ruky, ale třeba to pomůže někomu jinýmu:


Brno, Dukelská, pan Maršál - Erka dělá obvzlášť rád a lak nemá chybu🙂
Beroun/Králův Dvůr (u odbočky na Tmaň)


Je tam Autolakovna Hynka Meltzera. Zkus se tam zeptat a podívat na nějaký auta, co dělal.
Pů, tak to jsme na tom stejně🙂)
Benešov, zeptej se Dakose - stříkací box a dobrá cena.
Pánové je to tu škudlim co to dá a mám nškudlíno na nový lak na své erko.


Bude to již druhý v pořadí, tak bych rád aby mi ho nezkurvili jako ten předchozí. Proto se ptám kam mám auto dát nalakovat nejradši bych z osobní zkušenosti už ničemu něvěřim a nechci zbytečně vyhodit peníze oknem.Víte o někom kdo pěkně stříká?Nejlépe okolí Berouna,Příbramy, Prahy nebo auto nastrojím a převezu k okolí Mladé Boleslavi,Nymburka.


Díky Honza