Pánové je to tu škudlim co to dá a mám nškudlíno na nový lak na své erko.
Bude to již druhý v pořadí, tak bych rád aby mi ho nezkurvili jako ten předchozí. Proto se ptám kam mám auto dát nalakovat nejradši bych z osobní zkušenosti už ničemu něvěřim a nechci zbytečně vyhodit peníze oknem.Víte o někom kdo pěkně stříká?Nejlépe okolí Berouna,Příbramy, Prahy nebo auto nastrojím a převezu k okolí Mladé Boleslavi,Nymburka.
26. červen 2007