Podstatny jsou kobyly 🙂 Jeste jsem ted zmeril nakou 260 co tady mam a ta ma dokonce 5,1. Tak ted nevim jestli to pojede líp s tůtou nebo s erkovou. Vim ze se to kresli do takovyho toho grafu ale me se to nak nepovedlo zakreslit aby vysel rozumnej vysledek
To není málo nezapomeň ,že po přepákování vahadlem dostaneš 8,5mm na ventilu a to je standartní zdvih ventilu u většiny motorů.Hlavní jsou dneska emisní limity a vyšším zdvihem je rozhodně nezískáš spíš naopak🙂).
pro dnešek jen jednoduchá otázka, na kterou jsem ale nikde nenašel odpověď. Jaký je zdvih eR vačky??? popř. dalších seriových vaček. děkuji na stotisickráte 🙂
3. červenec 2007