No právě, já jsem taky z vesnice, hezky dvojgaráž, přístřešek pro éRo, ale když s ním musím stát ve městě, tak mi to hodně trhá srdce.
Já naštěstí bydlím na dědině a mám stodolu kde se mi klidně vejde 8 aut kdybych tam udělal pořádek 😀 Teď se mi tam vejdou jen 3 😀:D Horší je když musím parkovat ve městě 🙂
Já to musím zaklepat na dřevo, že navzdory parkování venku a v Teplicích, nikdo se mi za ty tři roky na autě nemstil. Asi mezi těma 20 let starejma paštikama z NDR (BMW 320, Audi 80) vypadám jako sociál, který se polituje, ale nekope se do něj 🙂))
Když už mluvíte o těch závistivcích ....tak já parkuju svůj Fiat 850 před barákem na sídlišti a za ten rok co s ním jezdím už mi na něm udělali škodu zhruba přes pět táců [prošláplá střecha a kapota..tím pádem popraskanej lak.. atd.]
To Kloggie: Radši na chodníku a nejlépe ze všech čtyř stran další auta. Jednou jsem tak zaparkoval svoje eRko (pravda nemá 320 hřebců) na parkovišti, kde bylo dost vidět a odnesl jsem to krásnou aerodinamickou křivkou přes celý bok 🙂 takže radši ať to nikdo neobdivuje a nechá být!
No to je jasná věc ! 🙂 Jen bych se s takovou károu bál abych nenarazil na nějaké závistivé prase 😀
Tohle se přece neparkuje někde u chodníku🙂 To se parkuje tak aby to všichni viděli🙂))
A ten krásný zvuk co má to auto 🙂 Já sem se zamiloval 😀 Jo nevíte někdo kde sehnat tu Jižanskou Dixie 11-hlasou ? Když už to toho budu valit prachy tak bych chtěl úplně stejný zvuk 🙂
No ten Dodge Charger je taky můj sen 🙂 Až budu mít někdy přebytečné peníze koupím si právě tohle fáro 😀 Z téhle káry vyzařuje něco z čeho běhá mráz po zádech i když stojí zrovna zaparkovaná na chodníku 🙂
Falcon : Mno ono kdyz se rekne mustang tak se mi hned vybavi "eleanor" 😀 coz je FM shelby gt 500 ...a to je krute draha zalezitost..pokud se ho ovsem podari sehnat ... jinak bral bych i FM fastback ...ale vsechno co sem kde na netu videl na prodej tak kolem 20 000 euro ...takze jak to vidim.. zustanu u svyho Fiata 850 special a o mustangovi si necham zase jen zdat 😀
Ještě mě napadlo k tématu, Generál Lee hraje Jižanskou Dixie, 11-hlasou, nevím jestli tahle fanfára hraje ten správnej sound 🙂
Hmm, Generál Lee - Dodge Charger R/T, vepředu V8 375 koní, vzadu náhon, podvozek jako autobus... mám rád muscle 🙂





FreeRider: Nemusíš být milionář... nedávno jsem viděl prodávat, pravda lehce otuzený, 1966 Ford Mustang za 250tis a 1970 Ford Mustang Mach 1 s motorem Cleveland 302 za 300tis. Oba vypadaly vizuálně dobře, minimálně měly nový lak, jak vypadaly zevnitř netuším.


Sám osobně bych ale dal přednost Corvette C3 nebo pozdějšímu Pontiac Firebird v případě omezeného rozpočtu 🙂
jj..přesně tak takovych fanfar se da sehnat dost narozdil treba od nahradnich dilu na stary auta 😀





jinak ten dodge se mi taky libi....nebo ford mustang ..to sou nadherny ameriky ve kterejch bych se chtel aspon jednou v zivote projet...pac milionar nejsem abych si to koupil 😀
Ale to víš že se to dělá - tyhle kujoviny z trhu nemizí ...


http://www.autofam.cz/product.php?id=5757





Co ten klaxon, ale ten Dodge, to je kupé. Hned bych bral všema deseti. Jde z toho mráz po zádech
No na vrakáči si to asi nenajdu....v okruhu 100km tu žádný nemám....a stejně...hledat to metodou pokusů a omylů se mě moc nechce...Myslíš že se to už nedělá ?
vzpomínám si že to tu hodně znělo když jsem byl malej, tak by to asi chtělo oběhnout vrakáče...
Ahoj, chlapi nevíte kde by se dal sehnat takový klaxon ? http://www.youtube.com/watch?v=_Mte-w0Hm4M&mode=related&search=