hl.brzdový + spojkový válec

ještě maličkost, myslim že spojkový válec má 19mm, ne 22mm (alespon ten muj má 19mm)
dík za info. Na 110R jsou stejné válce (brzdový, spojkový) jako na Š1203 ? moc se mi to nezdá. dík honza
Brzdový válec u 120 byl průměr 19 nebo 22 (u 100 19), spojkový vždycky 22, jinak by to mělo být stejné. Nové hl. spojkové a brzdové válce měl ještě nedávno Rektorys, v ceníku http://www.2r.cz/download/cenik2r.xls je má pořád spojkový cca 300, brzdový cca 800. Je to sice slovenská druhovýroba, ale pořád víc originál než bastl ze 120...
Neví někdo, zda jsou použít gumičky z nového brzdového a spojkového válce do starého, respektivě jestli průměry válců jsou stejné pro nové (120L) a staré (110R) provedení. dík moc všem. honza
Mohu sehnat repasovaný z Jablonce, mám ho od nich v autě už rok a je naprosto v pohodě. Dělají to ve firmě, kterou si založili bývalý zaměstanci Autobrzd Jablonec. Bez dodání starého na repasi mě stál necelých 900,-


Záleží odkud jsi, nebo to vyřídit poštou.
Ještě maličkost 🙂 . Jsou průměry válců (brzdový, spojkový) na 110R a 120L stejné ? Koupim-li opravnou sadu na 120L (úzkou, bez posilovače), pujde mi do mých válců ? dík moc všem
děkuji všem. moc jste mě nepotěšili. némá náhodou někdo doma originál nový a nebo použitý,ale funkční brzdový a spojkový hl. válec. předem moc děkuji.
Spojkový se nechá zaměnit ze 120, akorát se musí přehodit jinak přívod od nádržky s brzdovkou - š120 se hadička nasazuje na nátrubek, u š 100 se chytá průtokovým šroubem hadice zakončená okem. Řešení je vyšroubovat nátrubek a míst něj dát průtokový šroub a menší oko, ale ten šroub je menší než u původního válce ( stejný jako ten kterým se přidělává spojková trubička zboku). Brzdový válec záměnný není, má jinak umístěné vývody a nedaly by se k němu přišroubovat původní, vadí tam spojkový válec.
Spojkovej má jinak díry a brzdovej jen jeden omezovač tlaku,asi bys je tam nějak napasoval,ale nebylo by to origo
a v čem e liší? (eRko x škoda120 (nebo 105)) ? díkes
Brzdový i spojkový jsou rozdílný
ahoj. chtel jsem se zeptat jestli hl.brzdový válec a spojkový válec jsou stejný jako ve škodě120 (bez posilovače). chci své eRko mít v originálu. dík moc všem. honza