koncovky dverových líšt

Koukám jak puk do čeho všeho ty nejdeš, každopádně několik sad koncovek už ,,vyrobil,, marty viz www.skoda110r.com
Tak keď už robím tie lišty, tak som si len tak z prdele našiel firmu, ktorá vyrába rôzne plastové hovadiny, a cena sady koncoviek by bola max. 20,-Sk. Cena matrice min. 50.000,-Sk takže prdlajz z toho bude, ale ak si vyrobím matrcu sám, je tu neďaleko firma, ktorá by mi to robila, tak uvidím... Alebo budem topiť PET-flašky s tušom a HURÁ 🙂