Š100 u Plzně za odvoz
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
S.D.Gotrek
11. únor 2008
Obávám se že už ne...
Líbí se
Link
Odpovědět
David
11. únor 2008
je to stale aktualni Děkuji a pěkný den David
Líbí se
Link
Odpovědět
S.D.Gotrek
10. červenec 2007
Mám možnost mít Škodu 100 za odvoz poblíž Plzně. Pokud si pamatuju má zrezlé hrnce světel a okolní části předního čela. Motorově byla OK když jsem s ní jel. Mě není k ničemu a přijde mi škoda aby skončila ve šrotu.
Líbí se
Link
Odpovědět
11. únor 2008