Obávám se že už ne...
je to stale aktualni Děkuji a pěkný den David
Mám možnost mít Škodu 100 za odvoz poblíž Plzně. Pokud si pamatuju má zrezlé hrnce světel a okolní části předního čela. Motorově byla OK když jsem s ní jel. Mě není k ničemu a přijde mi škoda aby skončila ve šrotu.