Hnědá??? Tak to musím jěště uklidit víc do hloubky, to mi ve sbírce chybí
Původní víčka byla hnědá
Myslel jsem, jeslti třeba nemá náky větší odpory a tak. A co z toho je vůbec originál??? Koukal jsem na nový rozdělovače tak ty maj šedý víko. A origo byly tuším černý, nebo se mýlím???
Podle mne jde jen o to, jaký materiál byl k výrobě výčka použit. Odborník na výrobu plastů by možná věděl víc.


Na výkon víčko mít vliv rozhodně mít nemůže, možná jiný druh materiálu může mít větší životnost, nevím.


(Já mám víčko průhledné, a taky to s ním víc nejede)
Pánové, trochu jsem uklízel a dostal jsem se až do oddělení rozdělovačů. Našel jsem 3 různá víčka rozdělovačů, všechny PAL na velký rozdělovače. Na první pohled se liší jen barvou. Červené, černé a šedé. Jsou v nich ještě nějaké jiné rozdíly(vyšší výkony, větší výdrž) nebo je to jen otázka designu???