Myslel jsem, jeslti třeba nemá náky větší odpory a tak. A co z toho je vůbec originál??? Koukal jsem na nový rozdělovače tak ty maj šedý víko. A origo byly tuším černý, nebo se mýlím???
Pánové, trochu jsem uklízel a dostal jsem se až do oddělení rozdělovačů. Našel jsem 3 různá víčka rozdělovačů, všechny PAL na velký rozdělovače. Na první pohled se liší jen barvou. Červené, černé a šedé. Jsou v nich ještě nějaké jiné rozdíly(vyšší výkony, větší výdrž) nebo je to jen otázka designu???
11. červenec 2007