Kamarádi škodovkáři potřeboval bych poradit!Musim nechat udělat na eRko benzínovou trubičku ale nevím rozměry,délku,nejsem si jistý v koncovce u nádrže...Vím jen kde mi ji udělají ale tohle všechno po mě chtějí vědět!Nebo myslíte že by stačila hadička?To se mi ale zda celkem o hubu!Díky moc za rady
11. červenec 2007