No stál jsem asi 50m nad tou zatáčkou u hospody. Jel jsem ale domů okolo 11. hodiny. No škoda, je mi líto hlavně těch pořadatelů (samozřejmě až po tom jezdci), už v úvodu říkal ten hl. pořadatel, že s tím zařizováním měl nesmírné problémy a ať všichni jezdí pro zábavu a ne pro vítězství.


No ale můžeme domluvit nějaký severo-moravský sraz. Myslím že by nás přijelo min. 10. Co ty na to?
asi jsme se minuli, neviděl jsem odjíždět sanitku ani eRko 🙂 Kdes stál? Já pak šel směrem do kopce
Hmm tak to je omrd, já tam byl, když vyjížděla sanitka z té vracečky, byl jsi někde poblíž? Viděl jsi moje eR?
jaký přílet vrtulníku? V kolik? Já jen vím, že Hajdušek ml. rozbil hned ráno kolem 8mé oranžovou 603jku, předek a PZ strana, ale pojízdné to bylo. Pak jsem tam přišel před 14tou, seděl jsem kousek před sanitkou na zemi, já a vedle kámoš bez trička 🙂 Projeli dvakrát auta, zamávali, a to bylo vše. Takže harmonogram zas bohatý, ale skutečnost byla zas jinde 🙂
crstik, sorry, já tady na diskuzi nebyl, nějak mi to nevyšlo, a tak jsem tě nekontaktoval. Ale ze závodů jsem se už vrátil, děda slaví 70, a tak tam musím být, viděl jsem pouze do příletu vrtulníku a odjezdu všech vozidel zpět do depa, co se tam stalo?
jj, to je ona, hele, tak kdyžtak tu je mobil 724511476 a ozvi se, jestli budeš mít čas, ju...
Nevím kde je zatáčka u Dallasu 😉 Ale na plánku jsem viděl pěknou vracečku, takže to asi bude ona, což?
no já to mám tři minuty od baráku a garáž je o minutu dál, tak se mi to moc nevyplatí, jet tam autem 🙂 jinak na stránkách jsou i fotky přihlášených, můžem tam dát mítink, předpokládám, že budeš v zatáčce u Dallasu, což...
Budete tam někdo s eRkem? Předpokládám, že tam bude spousta eReS a podobných aut. Ale budu tam jen na ranní rozjížďky, pak děda slaví 70-tiny.
Pěkně, pěkně asi se zajedu podívat.