My jsme to na Laguně vyřešili jednoduše, flexa do ruky a ta vnitřní hrana blatníku šla pryč. A jak pěkně to jezdí 😉
nekdo tam dava tenisaky... 🙂
Prohledej inzerci na Virtu, někdo to tam prodává.
Ano, neviem presny nazov (predajny) ale su to take gumove casti, ktore sa vkladaju medzi zavity pruziny, tym ziskas mensi chod a vacsiu tvrdost.
nevíte nekdo o nejakych vyztuhach do per , koupil jsem si kola na auto a ty lehce přecnivaji a škrtaji o blatník , no a slyšel jsem že se neco natičí do pružin a tím trochu ztvrdnou - ale nevím kde to sehnat neporadíte nekdo ??? není to škodovka tak do toho nechci vražet moc penez takže vymena kol nebo vytahovaní lemu to bych fakt nerad ---- tak díííky za rady