nevíte nekdo o nejakych vyztuhach do per , koupil jsem si kola na auto a ty lehce přecnivaji a škrtaji o blatník , no a slyšel jsem že se neco natičí do pružin a tím trochu ztvrdnou - ale nevím kde to sehnat neporadíte nekdo ??? není to škodovka tak do toho nechci vražet moc penez takže vymena kol nebo vytahovaní lemu to bych fakt nerad ---- tak díííky za rady
16. červenec 2007