mám a čerstvě opískovaný v základu, takže se nezasereš od lepidla a jinejch srágor. Písni a příští tejden bych ti to hodil do holešovic, a hodil bych ti tam i nějakej kontraband na komaxit, co ty na to??
věnujte, prosím, chudému potřebnému studentovi části ofuků čelního skla. Je to ta věc pod předním platíčkem nad palubkou. Jsou v tom ty mřížky (ty mám). Ke kastli šroubováno přes dva M6 tuším. Někde to mám, jen to nemůžu najít. Takže až najdu, mohu vrátit. Pokud by se to někomu válelo doma a chtěl mě potěšit...
21. červenec 2007