části ofuků okna studentovi

počkat, teď sem si to přečet pořádně, ty to potřebuješ i s tou koženkou a molitanem nandat do auta? Já mám totiž jenom ten plech. Tak to asi nic co🙁
mám a čerstvě opískovaný v základu, takže se nezasereš od lepidla a jinejch srágor. Písni a příští tejden bych ti to hodil do holešovic, a hodil bych ti tam i nějakej kontraband na komaxit, co ty na to??
Bezva, ozvu se před HG jak to dopadlo. Děkuji za nabídku.





Enybady els ?





Někdo jiný, do pátku z Prahy či Příbrami ? 😉
mam, mohu dovest na HG kdyz tak pisni na mkupe@seznam.cz
bradrz end sistrz,





věnujte, prosím, chudému potřebnému studentovi části ofuků čelního skla. Je to ta věc pod předním platíčkem nad palubkou. Jsou v tom ty mřížky (ty mám). Ke kastli šroubováno přes dva M6 tuším. Někde to mám, jen to nemůžu najít. Takže až najdu, mohu vrátit. Pokud by se to někomu válelo doma a chtěl mě potěšit...





díky