Jinak ta písnička je Wake Up od Hillary "😜opelky" Duff 🙂 Ale poslouchat se to dá obstojně jen se současným sledováním buď tohohle videa nebo originálního videoklipu 😀
Moooc pěkně udělaný
velmi pekne video, uplne vystihuje, ze by sme na nase postarsie vozy nemali zabudat a nechavat ich ,,napospas,,
Dalsie auto, ktore ma dusu, a srdce...
To je hezké 🙂))
Daves: The Cars 2: Legends of CSSR? 😀 Aneb kterak se šikanované orezlé eRko naučí jezdit od starého okruhového eReSa a samo stane eReSem, aby všechny porazilo... 😀
Mototechna: koncem roku ve vašich kinech 😀
Jo jo, někdo by mohl něco podobnyho udělat s erkem a společnost by mu dělala 603ka s 613kou. Erko by bylo jako mlady nevybouřeny, 603ka starší kamoška, co by erko učila noblese a 613ka by vyučovala elagantní rychlou jízdu. 🙂
Už som to kdesi videl pár mesiacov dozadu, myslím že na virte, vybláznili sa chalani... Daves, čo tak niečo podobné s eReSkou???
Moooc pěkně udělané a sestříhané.
Je to super 🙂 To grafické ztvárnění přesně odpovídá "příběhu" i vybrané písničce. Ten grafik má talent.
Bych taky mohl napsat, co vlastně, že...





http://www.cenda.cz/downSources/WakeUp.html
Sice to není erko, ale je to o jeho kamošce z Kopřivnice resp. z Příbora, ale je to paráda....🙂