Mimochodem, nejhororovější mi na tomto filmu přijde hudba - je to klasika československého sountracku k filmům, prostě Vám z toho budou stávat hrůzou chlupy na zádech (a bolet zuby, skřřípání a fidlání zběsilého orchestru). Se ztlumeným zvukem nebo bez hudby by se z toho stal obyčejný film.
Peter: Žádné starosti, zasvětíme. Zajímavého na tomto filmu najdeš mnoho - my budeme probírat pouze technickou část:





a) Hlavním aktérem je ÚVMV (Škoda) 1100 Supersport


b) Závody a mnoho 130RS s autentickým zvukem


c) Krátký souboj 1100 Supersport vs. 1100GT "kastle na kastli"
Super, paráda. Díky za film. Pozrel som si asi prvých 10 minút filmu a začína to dobre. Toto Amerika nikdy nenatočí. Nemá na to.


peter: Pokiaľ si pod pojmom HOROR predstavíš kopu mŕtvych, všade plno krvi po nejakej vražde a podobne, tak ťa tento film asi nezaujme.
pani prepacte mi moju nevzdelanost, ale co je take zaujimave na tomto filme?
Nezapře Škodovku, když vyjede z hangáru, zůstane po něm na zemi louže a při předjíždění kombajnu za ním zůstává taky mokrá čára. 😉
ftp://fotky.skodateam.cz





user:fotky.skodateam.cz





heslo: k o p r e t i n a
a ako sa k tomu dostanem, a aké je heslo?
Tak už je to tam...na ftp Škodateamu...snad to půjde od tud sosnout a bude to fungovat.
HA, dneska jsem viděl Feratt naživo 😉
Nevadí. Keď som vydržal bez toho filmu doteraz, vydržím pár dní bez neho. Ja teraz aj tak nemám čas, budem ho mať až na budúcu nedelu (29.7.) takže do tej doby počkám.
tak se mi to seklo na 37% a dál to nejelo...jestli to ještě nebudete mít od někoho jinýho příští týden (až se vrátím z vody) tak to zkusím znovu, ale dneska už to nestíhám...
OK díky, a ešte taká otázka, aká je ftp adresa škodateamu, prihlasovacie meno a heslo? Nejak to nemôžem nájsť.
Dobře, dám to kopčit na ftp škodateamu
1922? Tak to ses nedíval na horror, ale na dokument 😀
Tak to neni ono. Spustil som ten film, a hneď na začiatku ma uvítalo číslo 1922 (asi rok točenia filmu) a pod tým nápis NOSFERATU. Celý film je čiernobiely (čo by mi až tak nevadilo) a nemý. Nikdie žiadne auto iba nejaký dedko v kroji😀 Ale i tak díky.
Tak jsem to nenašel, ale na Warforu jsem našel tenhle odkaz, ale nevím jestli to je ono a jaká je to kvalita


http://ia300112.us.archive.org/2/items/nosferatu/nosferatuVCD.mpg
Myslím,že nedávno to někdo dával na Virtovi někam a od tud jsem to sosal..mrknu na to.
Hoď to na rapid nebo na FTP skodateamu, tam je cca 1.6GB volno.
já ho mám v divX 🙂 pošli majla a domluvíme se nějak 🙂
jestli se mi to podaří tak bych ti ho někam upnul
Zkus to na Warforum.cz
Viem, že sa to tu už preberalo, ale neviete niekto nejaký odkaz, odkial by sa dal tento film stiahnuť? Znesiem aj keď to bude z Rapidshare. Ja som hladal a nič nenašiel. Díky