Samozřejmě vtlačit pod těsnění, ne to patlat někde kolem nebo na okno. Ještě není od věci zjistit, jestli tam teče mezi oknem a gumou nebo mezi gumou a kastlí.
ZDRAVÍM LIDIČKY ! ZAČALO MI DO Éra ZATÉKAT PŘEDNÍM OKNEM, JE TO V OBOUCH DOLNÍCH OBLOUCÍCH. KDYŽ PRŠÍ OBJEVÍ SE TENKÝ ČŮREK, Z HRANY MEZI SKLEM A GUMOU, JDE TO NĚJAK A NĚČÍM UTĚSNIT ? A ZVENKU NEBO ZEVNITŘ ???...
24. červenec 2007