ZATÉKÁ PŘEDNÍM OKNEM ! ? ! ...

Říká se, že jeden obrázek vydá za tisíc slov, tak snad ...
No jo,vtlačit, ale kudy ( zvenku nebo zevnitř ?) a kam ? = mezi gumu a sklo nebo mezi gumu a kastli ? ? ? .... Neználek
Samozřejmě vtlačit pod těsnění, ne to patlat někde kolem nebo na okno. Ještě není od věci zjistit, jestli tam teče mezi oknem a gumou nebo mezi gumou a kastlí.
zvenku silikonem cca 1 celá tuba.
Na predesle strance se to resilo,tak jsi to precti 😉
ZDRAVÍM LIDIČKY ! ZAČALO MI DO Éra ZATÉKAT PŘEDNÍM OKNEM, JE TO V OBOUCH DOLNÍCH OBLOUCÍCH. KDYŽ PRŠÍ OBJEVÍ SE TENKÝ ČŮREK, Z HRANY MEZI SKLEM A GUMOU, JDE TO NĚJAK A NĚČÍM UTĚSNIT ? A ZVENKU NEBO ZEVNITŘ ???...


Neználek.