Test
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Láďa Ladič
25. červenec 2007
No to je teda alu-divočina 😀DD
Líbí se
Link
Odpovědět
J.T.
25. červenec 2007
doma jich bylo více kousků asi na 2auta, ale dochovala se jen jedna🙁
Líbí se
Link
Odpovědět
TTom
25. červenec 2007
Jo zda se to tak, ale normalne je z plastu ne? Ze by toto bylo to prekvapko?
Líbí se
Link
Odpovědět
Daves
25. červenec 2007
odlitek kapsy pro kliku dveri
Líbí se
Link
Odpovědět
J.T.
25. červenec 2007
Ještě jedna fotečka
Líbí se
Link
Odpovědět
J.T.
25. červenec 2007
Pozná někdo tento díl na škodu??? Je to z Al.
Líbí se
Link
Odpovědět
25. červenec 2007