No to je teda alu-divočina 😀DD
doma jich bylo více kousků asi na 2auta, ale dochovala se jen jedna🙁
Jo zda se to tak, ale normalne je z plastu ne? Ze by toto bylo to prekvapko?
odlitek kapsy pro kliku dveri
Ještě jedna fotečka
Pozná někdo tento díl na škodu??? Je to z Al.