ne ne to neni ona, ta měla zlaté 13cky plecháče
No hlavně mi ta barva a černé nárazníky nápadně připomíná nedávno inzerovanou 110LS... 😕
Hmmm, to auto jinak vypadá celkem opečovávaně 😕