No comment
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
m8rinek
26. červenec 2007
ne ne to neni ona, ta měla zlaté 13cky plecháče
Líbí se
Link
Odpovědět
Falcon
25. červenec 2007
No hlavně mi ta barva a černé nárazníky nápadně připomíná nedávno inzerovanou 110LS... 😕
Líbí se
Link
Odpovědět
Láďa Ladič
25. červenec 2007
Hmmm, to auto jinak vypadá celkem opečovávaně 😕
Líbí se
Link
Odpovědět
nets
25. červenec 2007
http://zpravy.idnes.cz/skodovka-vydala-hasicum-ohorele-telo-dsv-/krimi.asp?c=A070725_140820_krimi_cen
Líbí se
Link
Odpovědět
26. červenec 2007