Věřím, že se to vyrovná minimálně Days Of Thunder 🙂 Jakej ten film bude mít theme song? Přítelkyně sbírá filmové soundtracky, tak abych začal shánět 😀
Davide, z ukázky to vypadá super... Dýchá z toho tzaková pohoda... Pamatuj S DVD na jedno zoufalce😀
heezkyyy... chem chcem chcem 🙂
Ochutnávka je super.Už se těším až to uvidím celé 🙂
ha tak jsem to viděl první 😀 pěkný točíš to asi hodně dlouho co 🙂
Tak nějak jsem to chtěl udržet v tajnosti, ale všichni to už stejně vědí... Ano... natočili jsme fil o eRku. K vidění příští rok ve vašich kinech a DVD půjčovnách. Původně jsem to chtěl dát ke stažení sem celé, ale nakonec jsem z toho vystříhal XXX scény. To co zbylo jsem podložil hudbou. Možná tam budou ještě nějaké střihové úpravy, takže slíbím ještě méně oblečení, více holek a kratší scény s auty 😉





http://www.youtube.com/watch?v=-EtUY_E9dHA