Tak nějak jsem to chtěl udržet v tajnosti, ale všichni to už stejně vědí... Ano... natočili jsme fil o eRku. K vidění příští rok ve vašich kinech a DVD půjčovnách. Původně jsem to chtěl dát ke stažení sem celé, ale nakonec jsem z toho vystříhal XXX scény. To co zbylo jsem podložil hudbou. Možná tam budou ještě nějaké střihové úpravy, takže slíbím ještě méně oblečení, více holek a kratší scény s auty 😉
27. červenec 2007