Řeší se tady ARC, ale co když mám dělítka (2 díly-střed s límcem zadním + límec, šroubované na 6ti imbusech)?Můžu ty kola sešroubovat a pak na to nechat nazout gumu,a nebo nasunout pneu a pak teprve sešroubovat límec s tím zbytkem?Jinak mám v drážce spoje mezi těmito dvěma částmi nové gumové těsnění,je nutné i přesto použít ten silikon aby neunikal vzduch?
Já jsem to po debatě s výrobcem, lepil NEUTR8LN9M silikonem. Nanest deset minut zavadnout, přiložit a sešroubovat. Při rozdělávání povolit všech dvacet šroubků tak o tři mm a pustit tam trochu vzduchu, krásně se to oddělí.
vím, že se to tady už několikrát probírala a protíralo, ale já jen jestli nedošlo za tu dobu k nějakému revolučnímu technologickému postupu 🙂. Otázka tedy zní jakým způsobem utěsnit disky ARC s tím, aby byly možné v budoucnu bez větších komplikací rozdělat?? Díky...
30. červenec 2007