Jano pro někoho kdo nemá zbytek je to "bezcenný" pro někoho kdo to jezdí to má cenu velkou.Proto bych zkusil kontaktovat lidi jako Kavan,Ondrejka,Prášek a ... nikdo další mě nenapdl.
možno sa to sem nehodí ale skúste poradiť. Mám diely motora na Š720 /kľukáč, komplet hlavu, piesty , ojnice s piestama, vačku , veko ventilov, ložiská na kľuku a ojnice/. Možno by som to vymenil za diely na 130RS ale nemám celkom predstavu o hodnote dielov na 720. Skúste poradiť. Sú to nové diely. Diky
6. říjen 2011