http://www.skodateam.cz/Osvetleni_SPZ_s_napisem_SKODA-img_1jIC.jpg


http://skoda.daves.cz/Denik_poslednich_dnu-img_3dyM.jpg





Osvětlení jsou opravdu lesklá. Podařilo se mi koupit osvětlení, které bylo 18 let zabaleno v papíře a leželo v krabici v garáži. Když ho položím vedle těchto na fotkách, vypadají jako použité 🙂 Je to totální zrcadlo a naprosto čirý plast.
Když pomyslím že před 4 lety jsem to z vrakáče pořídil na erko za 150kč..
Vitek: cena tohoto dielu sa pomaly šplhá ku tým 3000kč, čo to tak sledujem. Je to pochopiteľné,kedže je to už veľmi nedostatkové, a bude len drahšie.
poslední dobou se na aukru vskytují celkem často,ale pokeždé se cena vyšplhala téměř ke 3000kč
Tiež som presvedčený, že je to originál. Cena je výborná.(zatiaľ)
Nový kus opravdu vypadá takto a cena je dobrá...
Je to reálné.
Popravdě mě to přijde nějak přehnaně (pouťově) lesklé. Mám na eRku taky originál (samozřejmě přiměřeně zašlý) ale i v případě nového kusu mě tohle přijde nějak nereálné.
Co tě vede k tomuto názoru? Nějakou dobu jsem měl fungl nové osvětelní SPZ a připadá mi naprosto totožné.
Při pravidelně občasném procházení aukra jsem narazil na toto:


http://auto.aukro.cz/osvetleni-znacky-skoda-100-110-110r110905-15-i1858497225.html





Podle fotek bych to tipoval na nějakou druhovýrobu (a ještě nijak extra zdařilou). Setkal jste se s tím někdo někde?? A jak to vypadá v reálu?