Cedrych hovoří takto:
Mám ještě jeden dotaz. Kamarád si pořídil 136GL, a tvrdí, že tenhle motor nemá tvrdá sedla ventilů, ale pouze litinová, a musí se tedy přidávat aditivum.


Jak to tedy je s motory 136, myslel jsem, že všechny už mohou jezdit na natural. Dík
Sú to kľučky s prvých Avií ako bolo spomenuté. Tiež som na Avii také mal. Potom sa dávali z čiernou úpravou.
Tak podobnou, možná i stejnou jsem si otevírat ZETOra, ale na nějakého osobáka by to mohlo také být.
Avia,Zetor..
Jo, tak ta mě nenapadla. První avie nebo saviem.
AVIA?
Pánové, dostaly se mi do rukou nějaké kliky, a nejsem schopen určit na jaké auto se montovaly. Materiál je nejspíš pochromovaná mosaz, zámky jsou fab, uchycení na dva šrouby, otvírá se zmáčknutím "kolíku". Podobné má trabant/wartburg.


Nevěděl by někdo?