Kupátko v hudebním sestřihu roku 1973

ÉRo jsem tu asi neviděl, ale film je to dobrý a hudba výborná 😀


http://www.youtube.com/watch?v=o9W03zF-P7U&feature=related
Erko bylo zaparkovaný když projížděli litvínovem.
Jak jsem tak koukal, tak skoro v každým ČS filmu ze 70-80let se nějaké eRko mihne. Třeba včera jsem náhodou v televizi zahlíd film Freonový duch a zhruba 1/3 před koncem tam nějaký eRko předjížděli.