Kupátko v hudebním sestřihu roku 1973
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Eminem
11. říjen 2011
ÉRo jsem tu asi neviděl, ale film je to dobrý a hudba výborná 😀
http://www.youtube.com/watch?v=o9W03zF-P7U&feature=related
Líbí se
Link
Odpovědět
Jarda.r
10. říjen 2011
Erko bylo zaparkovaný když projížděli litvínovem.
Líbí se
Link
Odpovědět
RST
10. říjen 2011
Jak jsem tak koukal, tak skoro v každým ČS filmu ze 70-80let se nějaké eRko mihne. Třeba včera jsem náhodou v televizi zahlíd film Freonový duch a zhruba 1/3 před koncem tam nějaký eRko předjížděli.
Líbí se
Link
Odpovědět
mkupe
9. říjen 2011
http://www.youtube.com/watch?v=mAiS5WLZ9Uo&feature=related
čas 11:57 až 13:11
Líbí se
Link
Odpovědět
11. říjen 2011