odklon a záklon př. nápravy
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Ondřej.130rs
21. říjen 2011
K tomu svisláku vleze i 2 až 3 mm nahoru pro vjetší záklon
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
20. říjen 2011
Místo podkoviček lze použít standardní podložky, stejně tak dolu ke svisláku, nějakou velkoplošnou...
Líbí se
Link
Odpovědět
Petr
20. říjen 2011
Hliník je měkký, vymačká se to.
Líbí se
Link
Odpovědět
Ondřej.130rs
20. říjen 2011
Odklon a záklon př.nápravy,mužu vyrobit silnější podkovičky mezi horní ramena a kozlíky z hliníku?A pro záklon podložky mezi svysláky a ramena,mužou být také z hliníku nebo silonu?děkuji za rady,erkař
Líbí se
Link
Odpovědět
21. říjen 2011