odklon a záklon př. nápravy

K tomu svisláku vleze i 2 až 3 mm nahoru pro vjetší záklon
Místo podkoviček lze použít standardní podložky, stejně tak dolu ke svisláku, nějakou velkoplošnou...
Hliník je měkký, vymačká se to.
Odklon a záklon př.nápravy,mužu vyrobit silnější podkovičky mezi horní ramena a kozlíky z hliníku?A pro záklon podložky mezi svysláky a ramena,mužou být také z hliníku nebo silonu?děkuji za rady,erkař