hlavovy sroub (imbus) FAVO

hm hm hm, Radku diky.
Zkus jinou mototechnu, protože ve šroubárně ho nejspíš nepořídíš. Jsou to atypický zakázkový šrouby M11, pevnost nevím, ale odhadoval bych 12.9 a je to na imbus 10. Jsou tam pokud mě paměť neklame 3 dýlky, takže víc ti neporadím.
nazdar klucka, zitra rano jdu menit kamaradovi tesneni pod makovici na jeho FAVU. Kdyz jsem to sundaval, musel jsem jeden sroub docela brutalne potunit nez jsem ho vyndal ven. Chci to udelat poradne, takze osadit vsechny srouby nazpet a ten potunenej tam uz nedavat. Nicmene v mym shopu dilu srouby nemaji - koupil bych ho ve sroubarne, otazka ale je, co to je za sroub? Vi to nekdo? Info bych potreboval behem dnesniho odpoledne.








Diky,








Stanley