Já zase v sobotu dopoledne u Loun potkal červený erko. Musím říct, že i přes nepříliš příznivé počasí jsem za víkend viděl docela dost pěknejch aut, i nějaké to kilo.
Tak nic. Já jsem právě v to pondělí jel z dálnice na Mělník, a potkal jsem v záplavě šikmookých popelnic f metle a tak jednu nádhernou libovku, prostě leštěnku "jedna ááá". Stovečka v šedé barvě, akorát jsem zahlédl SPZ xx0100. Prostě byl to takový podzimní úsměv. Hezký den - H
V SPZ mám 33-31, je to taková vyšumělá ludra, nejhorší ve střední evropě. 829 000 km, 41 let pod lampou na ulici, dvě nehody a utopení v moři na Riviéře udělalo své...
Ahoj pachateli, máš v SPZ "100" ? Jestli jo, tak jsem Tě potkal minulé pondělí na mělnické k dálnici? To jsem málem vypad z auta. Hezký den - H.
Vida, sám pachatel🙂


Díky
Žádná záhada to není, tu gumu mám polepenou hliníkovou samolepkou.


Honza
Tak je to přece jenom guma. Plíšek se do toho může zabodnout.
Až na to, že to není samolepka. Teda alespoň to tak naživo nevypadlalo🙂. Spíše, jako plíšek. Ale je fakt, že jsem dost pidlovokej🙂.
Já jsem slepej vidim jen nějakou stříbrnou nálebku na gumě nárazníku?
Ahojky,


pro záhadology- je to tuning nebo nějaká speciální úprava nárazníků třeba pro vývoz. Focena byla š100-110 prvních ročníků výroby s klikama ven. Praha-Jižní spojka čt. ráno.