130RS plech pod budíky
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
m8rinek
28. říjen 2011
Ten plech nahoře, je polotovar na předsazení toho středovýho panelu, to je otázka půl hoďky s nůžkama na plech. Středovej panel dodávám k tomu...
Líbí se
Link
Odpovědět
Franta
27. říjen 2011
Ten kaslík na spínací skřínku se da taky koupit?Co je ten plech nahoře?
Líbí se
Link
Odpovědět
Falcon
24. říjen 2011
Měl jsem v eRku palubku z 130RS - ten plech je hliníkový, stejně jako plech zapalování a spínačů na střední části.
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
23. říjen 2011
Třeba u mě...
Líbí se
Link
Odpovědět
mirena
23. říjen 2011
ahoj přesně tento. Chci tam zadělat budíky ze 120. Kde ho teda můžu sehnat?
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
23. říjen 2011
Tuto?
http://skoda110r.eu/140rr/cervenec110004.jpg
Pokud máš zájem kontaktuj mě do zpráv, či mailem, mám nakreslené jak pro VDO budíky tak pro PALy.
Líbí se
Link
Odpovědět
mirena
23. říjen 2011
Prosím o radu, sháním ten plech na 130RS do kterého se zandají budíky. Někde jsem ho viděl prodávat, ale už nevím kde. Jsou tam všechny pohromadě. Díky Mirek
Líbí se
Link
Odpovědět
28. říjen 2011