Ten plech nahoře, je polotovar na předsazení toho středovýho panelu, to je otázka půl hoďky s nůžkama na plech. Středovej panel dodávám k tomu...
Ten kaslík na spínací skřínku se da taky koupit?Co je ten plech nahoře?
Měl jsem v eRku palubku z 130RS - ten plech je hliníkový, stejně jako plech zapalování a spínačů na střední části.
Třeba u mě...
ahoj přesně tento. Chci tam zadělat budíky ze 120. Kde ho teda můžu sehnat?
Tuto? http://skoda110r.eu/140rr/cervenec110004.jpg Pokud máš zájem kontaktuj mě do zpráv, či mailem, mám nakreslené jak pro VDO budíky tak pro PALy.
Prosím o radu, sháním ten plech na 130RS do kterého se zandají budíky. Někde jsem ho viděl prodávat, ale už nevím kde. Jsou tam všechny pohromadě. Díky Mirek