Fotky z Běšin Podzim 2011

Tak jsem prolítnul galeriji a některý ty Stroje jsou fakt dobrý. No chtělo by se to na Běšiny taky jednou podívat.
Dík za odkaz, jdu se podívat.
Ahoj,





na adrese http://www.skodateam.cz/fotogalerie_ze_srazu je cca 2000 roztříděných fotek z podzimních Běšin.





Kdo máte ještě nějaké fotky, které jste mi neposlali (a chtěli byste), udělejte tak prosím brzy. Beru CD, DVD, FTP, osobně a podobně 🙂